Набір плагінів The Red 2 & Red 3 Plug-in Suite точно відтворює класичні еквалайзер і компресор серії Red від Focusrite

НАБІР ПЛАГІНІВ RED PLUG-IN SUITE

Набір плагінів RED PLUG-IN SUITE

Набір плагінів The Red 2 & Red 3 Plug-in Suite точно відтворює класичні еквалайзер і компресор серії Red від Focusrite, дозволяючи використовувати відоме звучання оригіналів за допомогою аудіопрограм. Оригінальні Red 2 і Red 3, які продюсери та звукоінженери люблять за їхню виняткову чистоту та універсальність, залишаються цінними пристроями в професійних студіях звукозапису в усьому світі. Тепер ви можете легко та гнучко використовувати ці шановані елементи у своїх власних міксах.Серія Red була представлена у 1994 році та залишається однією з найуспішніших і найвпізнаваніших серед апаратури Focusrite. Оригінальні пристрої Red, поміщені у корпус з червоного анодованого алюмінію товщиною в півдюйма з відполірованими верхньою та нижньою сталевими пластинами, які мають класичне гравірування «ff», ні з чим не переплутаєш. Їхнє природне ненав'язливе звучання і характерний стиль принесли їм статус «культових» у світі професійного аудіо. Майже кожна велика студія має або в певний момент мала Focusrite Red.СЕРІЯ RED

Red 2 походить від схем еквалайзерів ISA 110, спочатку розроблених для оновлення Sidecar консолі Neve у Air Studios сера Джорджа Мартіна в Лондоні. Його гнучка 6-смугова конфігурація з фільтрами високих і низьких частот потужна та з хорошим відгуком. Відомий своїм суб'єктивно теплим і плавним звучанням, еквалайзер Red 2 неймовірно універсальний і залишається дуже затребуваним.


Red 3 схожим чином використовує ту ж топологію схеми, що і модуль компресора ISA130, заснований на інноваційній запатентованій розробці VCA, яка принесла Focusrite нагороду TEC за Видатні Технічні Досягнення (Outstanding Technical Achievement) у Технологіях Обробки Звуку (Signal Processing Technology). Red 3 відомий тим, що може зберігати природне звучання навіть при сильній компресії. А тому він і досі є вибором багатьох найкращих світових звукоінженерів, як-от Chris Lord-Alge, який продовжує вірно користуватись Red 3 у збірних шинах.
Плагіни Red 2 і Red 3 достовірно відтворюють акустичні якості апаратури, дозволяючи отримати деталізований динамічний і тональний контроль вашого міксу та задіяти класичний саунд «Red» — саунд професійних студій звукозапису з усього світу — натиском однієї кнопки. Завдяки неймовірному дисплею зі шкалою з фірмовим червоним підсвічуванням оригіналів і достовірному звуковому моделюванню, вони швидко стануть улюбленою зброєю у вашому арсеналі плагінів.


Кожні кілька місяців на вашому акаунті Focusrite з'являтиметься одна пропозиція з плагінами, щоб ви були в курсі нових релізів. Ніхто не працює з виробниками програмного забезпечення так, як Focusrite, дозволяючи завантажувати безкоштовні плагіни та користуватись щедрими знижками.


PLUG-IN COLLECTIVE
Контакти
Салон-магазин
Muztorg Поділ


м. Київ
вул. Костянтинівська, 15А
Контрактова Площа
salon@muztorg.ua

Графік роботи
Понеділок-П'ятниця:
10:00 – 20:00
Субота: 11:00 – 20:00
Неділя: 12:00 – 18:00
без перервиТел.: (044) 229 94 94


Салон-магазин
Muztorg Дарниця

м. Київ
вул. Будівельників, 40
Дарниця
(ТЦ "Doma Center", 2й поверх)
salon_drc@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-Неділя: 10:00 – 21:00
без перерви
Тел.: (044) 229 94 94


Салон-магазин
Muztorg Житомир


м. Житомир
вул. Київська, 77
(ТРЦ "Глобал UA")
salon_zht@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-Неділя:
10:00 – 20:00
без перерви


Тел.: (044) 229 94 94


Інтернет-магазин
muztorg.ua


м. Київ
пр. Степана Бандери, 28А
Почайна
(БЦ "SP HALL", 1й поверх)
shop@muztorg.ua

Графік роботи:
Понеділок-П'ятниця:
10:00 – 18:00
Субота-Неділя:
11:00 – 18:00
без перерви

Тел.:
(067) 448 32 61
(066) 229 94 94
(073) 229 94 94